Helvar w Polsce
HC Center Sp. z o.o. Sp.j.

ul. Anny German 15
01-794 Warszawa
NIP: 522-308-43-50 | REGON: 366614431 | KRS: 0000897688

Magazyn
ul. Estrady 9
05-080 Mościska

DZIAŁ HANDLOWY

Katarzyna Siuchnińska
Business Development Director

projekty, wyceny, dobór urządzeń, informacje handlowe i techniczne

Mariusz Wrzodak
Sales Team Manager
m.wrzodak@helvar.pl
tel. 604 434 005

Polska Północna
(woj.: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie)
Rafał Wdowikowski
Key Account Manager
r.wdowikowski@helvar.pl
tel. 577 134 400

Polska Centralna
(woj. kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie,
lubelskie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie)
Piotr Pawlak
Key Account Manager
p.pawlak@helvar.pl
tel. 792 003 341

Sławomir Rakoczy
Ekspert Techniczny ds. Systemów Sterowania Oświetleniem
s.rakoczy@helvar.pl
tel. 608 078 350

Paweł Trusiewicz
Senior Product & Service Engineer
p.trusiewicz@helvar.pl
tel. 791 405 973

Polska Południowa
małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świętokrzyskie
Marek Nowacki
Key Account Manager
m.nowacki@helvar.pl
tel. 792 009 779

Komponenty
Marcin Golemba
Sales Development Representative – Luminaire Components
m.golemba@helvar.pl
tel. 604 434 004

PROGRAMOWANIE / SZKOLENIA / MARKETING

Adrian Chrzanowski
Koordynator Działu Programowania
a.chrzanowski@helvar.pl
tel. 792 002 691

Szkolenia
Szkolenia produktowe – rejestracja online
Szkolenia programistyczne i projektowe: a.tomczuk@helvar.pl

Anna Tomczuk
Specjalista ds. marketingu
a.tomczuk@helvar.pl

©Copyright 2020 Helvar - systemy sterowania oświetleniem.