IMAGINE
WYOBRAŹ SOBIE NIEKOŃCZĄCE SIĘ MOŻLIWOŚCI

Helvar IMAGINE to renomowane rozwiązanie firmy Helvar do sterowania oświetleniem DALI.
Został zaprojektowany, aby zapewnić dobre samopoczucie i inteligencję w Twojej przestrzeni, oferując wydajność i skalowalność w szerokim zakresie zastosowań. Imagine opiera się na standardach branżowych dotyczących łatwej instalacji i integracji, aby zapewnić prawdziwie wiodący system zarządzania oświetleniem.

Wyobraź sobie przestrzeń zaprojektowaną w zgodzie z pojęciem „wellbeing”

Rozwiązanie Helvar Imagine zostało zaprojektowane z myślą o ludziach, a nie tylko o budynku. Oświetlenie jest jego integralną częścią. Odgrywa dużą rolę w środowisku pracy, nauki i pacjentów. Kieruje Twoim codziennym rytmem i pomaga uniknąć negatywnych skutków jesienno-zimowych pór roku.

Imagine równoważy komfort i wydajność dzięki zorientowanej na użytkownika automatyzacji i interfejsom. Proste funkcje mogą mieć ogromne znaczenie, jak chociażby automatyczne oświetlenie korytarzy, gdy ludzie nadal pracują w przylegających pomieszczeniach.

Wyobraź sobie najwyższą wydajność i mądrą oszczędność energii

Helvar może pomóc obniżyć rachunki za energię. Czy to dzięki funkcjom, takim jak wykrywanie obecności, aby zmniejszyć ilość zużywanej energii, czy inteligentnym raportom, które mogą wskazać miejsca, gdzie można zaoszczędzić energię.

Rozwiązanie Helvar Imagine w połączeniu z bardziej szczegółowym monitoringiem budynku udostępnia raporty dotyczące zajętości poszczególnych stref budynku. Raporty opierają się na informacjach dostępnych dzięki danym pozyskanym z czujnika obecności.

Wyobraź sobie inteligencję, łączność przyszłości
oraz łatwą integrację

Łatwo integruj się z innymi systemami na poziomie budynku lub chmury. Steruj oświetleniem i dostosuj ustawienia na miejscu lub zdalnie, uzyskując pełną kontrolę nad przestrzenią.

System, który stale się ulepsza i staje się bardziej wydajny przez cały okres eksploatacji – dzięki IoT Helvar i platformie chmury. Dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak raporty przekroczenia limitu czasu PIR, dowiedz się, jak używane są przestrzenie i zapewnij wgląd w to, czy limity czasu czujnika powinny być zoptymalizowane w celu zwiększenia wydajności a przy okazji nie wpływając na komfort ludzi.

©Copyright 2020 Helvar - systemy sterowania oświetleniem.