Jednodniowe szkolenie stacjonarne z systemów sterowania oświetleniem Helvar, dla projektantów, instalatorów i handlowców.

Szkolenie bezpłatne, organizowane w Helvar Academy (ul. Anny German 15, Warszawa).
Zapisy na szkolenia produktowe prowadzone są za pośrednictwem formularza.
Po ukończeniu szkolenia z powodzeniem można projektować systemy, dobierać i ofertować komponenty.
Gwarantujemy dostęp do cenników, katalogów, materiałów promocyjnych i pomocy technicznej przy projektowaniu.

W programie szkolenia:

  • Ogólna informacja o systemach DALI, możliwości zastosowań, realizacje, korzyści dla klienta końcowego
  • Charakterystyka poszczególnych urządzeń Helvar DALI, możliwości i przeznaczenie
  • Jak projektować systemy sterowania, przykładowe projekty, dobór urządzeń.
  • Interfejsy użytkownika. Prezentacja i omówienie programowania GUI i Aplikacji mobilnych
  • Dyskusja

Termin najbliższego szkolenia: 22 września 2022 r. (czwartek).
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku, gdy nie zgłosi się minimalna liczba uczestników (4 osoby).
Jeżeli potrzebują Państwo przeszkolić minimum 4-osobową grupę we wcześniejszym terminie, prosimy o kontakt pod adresem info@helvar.pl.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest HC Center Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą przy ul. Anny German 15, 01-794 w Warszawie. Dane zbierane są w celach marketingowych Administratora, w tym przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych na podstawie Państwa zgody (art. 6 lit. ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO”). Dążymy do ciągłego ulepszania naszych usług, dlatego chcemy dostarczać tylko intersujące Państwa, spersonalizowane informacje i aby to osiągnąć będziemy korzystać z profilowania. W przypadku profilowania podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – jak najlepsze dopasowanie przesyłanych informacji do Państwa potrzeb i zainteresowań. Dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Państwa zgody. Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Państwa sprzeciwu. Dane osobowe nie będą udostępnianie na rzecz innych podmiotów bez uprzedniej zgody wyrażonej przez Państwa. Dane osobowe mogą być udostępnianie podmiotom do tego upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym), ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Mają Państwo prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego mogą Państwo ją w każdym momencie wycofać i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich prosimy wysłać e-mail na info@helvar.pl. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do kontaktu w celu przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych.

©Copyright 2020 Helvar - systemy sterowania oświetleniem.