Centrum handlowe Zielone Arkady

Bydgoszcz

Otwarte w listopadzie 2015 roku centrum handlowe Zielone Arkady, o powierzchni 51 000 m2, to 200 sklepów, restauracje, kawiarnie oraz punkty usługowe. Projekt centrum został wykonany przez architektów z ECE Projektmanagement, we współpracy z biurem architektonicznym Benoy oraz pracownią Stabil.

Zielone Arkady posiadają dwu barwowe sterowanie oświetleniem wraz ze sterowaniem przyłączami elektrycznymi dla najemców oraz odczytem awarii urządzeń wyposażenia. Wszystkie funkcjonalności systemu realizowane są automatycznie przy wykorzystaniu czujki zmierzchowej oraz manualnie za pomocą stworzonego interfejsu umieszczonego w centrali nadzorczej.

Centrum charakteryzuje się wyjątkową i nowoczesną architekturą. Wejście w postaci wznoszącego się na ponad 30 metrów kryształu oraz imponujących rozmiarów żyrandol LED (1172 żarówki) umieszczają ten obiekt handlowy w gronie najnowocześniejszych obiektów w Bydgoszczy. Zielone Arkady to jedno z największych w Polsce centrów handlowych, oddanych do użytku w 2015.

zdjęcia: materiały ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o.

PRODUKTY

Router Imagine 920

Urządzenie wejściowe 942

Zewnętrzny czujnik światła 329

CZUJKA NATĘŻENIA OŚWIETLENIA BEZPOŚREDNIEGO (IP65)

8-kanałowy moduł przekaźnikowy 498

Przekaźnik 8 x 16 A

8-kanałowy kontroler DALI 478

8-KANAŁOWY KONTROLER ZASILACZY DALI
©Copyright 2020 Helvar - systemy sterowania oświetleniem.