Alan Jackson prelegentem 9. edycji PLGBC Green Building Symposium

Alan Jackson prelegentem 9. edycji PLGBC Green Building Symposium

 

3 października odbędzie się kolejna edycja konferencji PLGBC Green Building Symposium. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest Driving Positive Change. Wśród znakomitych prezentujących wystąpi Alan Jackson – Intelligent Lighting Evangelist and Business Development Specialist w Helvar.

Dzięki szerokiej wiedzy w zakresie inteligentnego oświetlenia i budynków sieciowych, jak również wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu, Alan jest wiodącym autorytetem w branży oświetleniowej. Zainteresowaniami Alana są przede wszystkim ludzie, środowisko, dobre samopoczucie, oświetlenie, technologia oraz możliwość wyborów. Alan jest specjalistą z ponad 25-letnim doświadczeniem w temacie wpływu inteligentnego oświetlenia. Był zaangażowany w wiele przełomowych projektów na świecie. Alan pracuje obecnie na arenie międzynarodowej. Demonstruje pozytywny wpływ inteligentnych rozwiązań oświetleniowych i interoperacyjnych usług budowlanych na samopoczucie człowieka i wydajność budynków, a także szerzy zrozumienie i przyśpiesza wdrażanie inteligentnego oświetlenia w budynkach.

Prezentacja Alana Jacksona jest zaplanowana w części Better Places for People. Tematem wystąpienia jest „Intelligent Lighting and Artificial Intelligence Delivering Brighter Spaces„.

Szczegółowe informacje o konferencji znajdą Państwo na stronie organizatora: https://symposium.plgbc.org.pl/

Opublikowano: 14 sierpnia 2019 r.

©Copyright 2020 Helvar - systemy sterowania oświetleniem.