ActiveAhead. Samouczące się rozwiązanie oświetleniowe, które przewiduje Twój kolejny krok.

ActiveAhead. Samouczące się rozwiązanie oświetleniowe, które przewiduje Twój kolejny krok.

 

 

Zaawansowany system sterowania oświetleniem ActiveAhead to połączenie technologii czujników z algorytmem, który nieustannie uczy się wzorców ruchu w celu zapewniania oświetlenia w odpowiednim miejscu w budynkach komercyjnych.

Alogrytm ActiveAhead (zgłoszenie patentowe) uczy się poprzez czujniki zamontowane w oprawach m.in.: ruchu ludzi w ich środowisku. Czujniki wykrywają zarówno obecność człowieka jak i naturalne światło. Następnie wykorzystuje te informacje do określenia dokąd dana osoba zmierza, aby móc zapewnić odpowiedni poziom oświetlenia w odpowiednim miejscu.

Modularne rozwiązanie ActiveAhead zostało zaprojektowane z myślą o przyszłości. Można je zintegrować z usługami w chmurze jak również systemem sterowania DALI poprzez bramki. Bezpieczeństwo jest kluczowe w środowisku inteligentnych budynków, dlatego ActiveAhead posiada wszechstronny zestaw protokołów, aby system był bezpieczny i funkcjonował efektywnie.

Łącząc świat IT i oświetlenia, Helvar stworzył prawdziwie inteligentne rozwiązanie oświetleniowe zapewniające optymalne oświetlenie dla użytkowników końcowych przy jednoczesnej oszczędności energii.

Dowiedz się więcej o ActiveAhead.

Rozwiązanie ActiveAhead dostępne w sprzedaży od maja 2019 r.

©Copyright 2020 Helvar - systemy sterowania oświetleniem.