Helvar w Polsce
HC Center Sp. z o.o. Sp.j.

ul. Anny German 15
01-794 Warszawa
NIP: 522-308-43-50 | REGON: 366614431 | KRS: 0000897688

DZIAŁ HANDLOWY

Katarzyna Siuchnińska
Business Development Director
k.siuchninska@helvar.pl

projekty, wyceny, dobór urządzeń, informacje handlowe i techniczne

Mariusz Wrzodak
Sales Team Manager
m.wrzodak@helvar.pl
tel. 604 434 005

Polska Północna
(woj.: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)
Sławomir Rakoczy
Ekspert Techniczny ds. Systemów Sterowania Oświetleniem
s.rakoczy@helvar.pl
tel. 608 078 350

Polska Południowa
Marek Nowacki
Key Account Manager
m.nowacki@helvar.pl
tel. 792 009 779

Paweł Trusiewicz
Senior Product & Service Engineer
p.trusiewicz@helvar.pl
tel. 791 405 973

Polska Centralna
(woj. wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie)
Piotr Pawlak
Specjalista ds. Projektów Systemów Sterowania Oświetleniem
p.pawlak@helvar.pl
tel. 792 003 341

Komponenty
Adrian Chrzanowski
Ekspert Techniczny ds. Systemów Sterowania Oświetleniem
a.chrzanowski@helvar.pl
tel. 792 002 691

PROGRAMOWANIE / SZKOLENIA / MARKETING

Robert Bobiński
Koordynator Działu Programowania
r.bobinski@helvar.pl

Szkolenia
Szkolenia produktowe – rejestracja online
Szkolenia programistyczne i projektowe: a.tomczuk@helvar.pl

Anna Tomczuk
Specjalista ds. marketingu
a.tomczuk@helvar.pl

©Copyright 2020 Helvar - systemy sterowania oświetleniem.