Zawsze krok przed Tobą

 

ActiveAhead® to adaptacyjne bezprzewodowe rozwiązanie sterowania oświetleniem. Opatentowany algorytm samouczenia zapewnia wyższy komfort i wygodę oraz oszczędność energii.

Doskonały przy ​​renowacjach powierzchni. Bezprzewodowo połączone w sieć urządzenia ActiveAhead poznają wzorce ruchu w przestrzeni, w której są zainstalowane. Następnie wykorzystują wzorce do dostosowania działania opraw, aby zaoferować użytkownikom jak najlepsze wykorzystanie. Krótko mówiąc, ActiveAhead to samouczący się, gotowy do użycia od razu po zamontowaniu, system sterowania oświetleniem.

Zwiększony komfort. Urządzenie ActiveAhead rozpoczyna naukę od momentu włączenia zasilania. Z dużym prawdopodobieństwem urządzenie nauczy się pierwszych wzorców ruchu już w ciągu kilku pierwszych godzin/dni. Zależne jest to od ilości wyraźnych ruchów w przestrzeni. Urządzenie ActiveAhead nieustannie uczy się wzorców ruchu, dzięki czemu dostosuje się do ewentualnych zmian jak np.: powstanie lub rozbiórka ścianki działowej.

Inteligentna oszczędność energii. W porównaniu z prostą, włączaną przyciskiem oprawą, ActiveAhead przenosi komfort na zupełnie nowy poziom, oferując przy tym znaczne oszczędności energii. Oprócz zwiększania natężenia oświetlenia w sposób przewidujący, przyciemnia je w zależności od rzeczywistego ruchu.

Prosta instalacja. Oprawy wyposażone w ActiveAhead są niezmiernie proste w montażu. Wystarczy zamocować oprawy w docelowym miejscu i włączyć zasilanie sieciowe. Brak okablowania sterującego, programowania oraz konfiguracji. Opcjonalne dostosowanie i grupowanie jest możliwe za pomocą aplikacji mobilnej ActiveAhead.

Rozwiązanie ActiveAhead pojawi się w sprzedaży już w maju 2019 r.

© Copyright 2018 Helvar - Systemy sterowania oświetleniem. Design by Azure