Rozwiązanie ActiveAhead® wygrywa podczas ​​2020 Lux Awards w kategorii Controls Product of the Year

Rozwiązanie ActiveAhead® wygrywa podczas ​​2020 Lux Awards w kategorii Controls Product of the Year

Firma Helvar ma przyjemność poinformować, że jej prawdziwie inteligentne bezprzewodowe rozwiązanie oświetleniowe, ActiveAhead® Generation 2, zdobyło tytuł Controls Product of the Year (Produkt Sterowania Roku) na gali 2020 Lux Awards.

Tegoroczna edycja Lux Awards przybrała wirtualną formę. „To bardzo ekscytujące, że na gali Lux Awards nasze rozwiązanie ActiveAhead® zdobyło nagrodę Controls Product of the Year. Kapituła Lux Awards nagradza kreatywność, zrównoważony rozwój i wyjątkowe sposoby ulepszania oświetlania przestrzeni”– mówi Tarja Jokiniemi, Kierownik Marketingu ds. Rozwiązań i Usług w firmie Helvar, i kontynuuje „Cieszymy się, że otrzymaliśmy to wyróżnienie od jury składającego się z ekspertów oświetleniowych, projektantów i użytkowników końcowych”.

Helvar ActiveAhead® to prawdziwie inteligentne i skalowalne bezprzewodowe rozwiązanie oświetleniowe. Jego unikalne możliwości samouczenia zapewniają najwyższą wydajność, zarówno podczas konfiguracji, jak i działania. ActiveAhead® będzie stale uczyć się i generować spostrzeżenia, maksymalizując pozytywny wpływ na dobre samopoczucie i optymalizując stale ewoluujące inteligentne budynki. Jest to idealne rozwiązanie do biur, magazynów, klatek schodowych, garaży oraz przy projektach renowacji, gdzie instalacja okablowania byłaby czasochłonna lub kosztowna.

„Jesteśmy bardzo dumni, że ActiveAhead® wygrał Controls Product of the Year. To fantastyczne wyróżnienie!” przyznaje Adel Hattab, CEO Helvar, i kontynuuje: „To bardzo przyjemne, że nasza innowacja w dziedzinie sztucznej inteligencji została tak powszechnie uznana na całym świecie. Zdobycie nagrody Lux Awards dodatkowo docenia naszą platformę bezprzewodową, której celem jest uczynienie inteligentnych budynków jeszcze bardziej inteligentnymi, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu użytkownikom dobrego samopoczucia. Niedawno zostaliśmy również wyróżnieni przez Frost & Sullivan w kategorii Firma Roku i zdobyliśmy BETA Awards, a wszystko to za nasze rozwiązanie ActiveAhead®. Zdobycie tych nagród jest świadectwem ciężkiej pracy naszego zespołu, z czego jesteśmy niezmiernie dumni!”

Matti Vesterinen, Dyrektor ds. Oświetlenia Bezprzewodowego w Helvar, dodaje: „Zdobycie kolejnej nagrody za nasze rozwiązanie ActiveAhead® to zaszczytne osiągnięcie. Dla Helvar potrzeby Klientów zawsze były najważniejsze, a to napędzało naszą innowację, aby wprowadzić rozwiązanie takie jak ActiveAhead®, aby uwolnić pełny potencjał przyszłościowego inteligentnego oświetlenia. Cieszymy się również, że współpracuje z nami wielu wiodących producentów opraw. Oprawy obsługujące ActiveAhead® zapewniają większy komfort i oszczędność energii, a to rozwiązanie wyposażone w sztuczną inteligencję można łatwo zintegrować z prawie każdą oprawą”.

©Copyright 2020 Helvar - systemy sterowania oświetleniem.