Specjalist/ka ds. sprzedaży komponentów oświetleniowych

Miejsce pracy: biuro
Nr ref.: SSKO/07/22

Twoje obowiązki
– obsługa i wsparcie techniczne kontrahentów w zakresie doboru komponentów do opraw oświetleniowych (zasilacze i stateczniki, moduły LED, złączki i konektory)
– obsługa i wsparcie techniczne kontrahentów w zakresie bezprzewodowych systemów sterowania oświetleniem (Casambi, Helvar)
– obsługa sprzedaży (kosztorysowanie, zatowarowanie, koordynacja transportu)
– promocja i zarządzanie portfolio produktowym
– pozyskiwanie nowych klientów i organizacja szkoleń technicznych
– koordynacja współpracy z zagranicznymi dostawcami (m.in. BJB, Casambi, Citizen, ELT, Helvar)

Nasze wymagania
– wiedza z zakresu podstaw elektroniki i komponentów elektronicznych
– j. angielski na poziomie dobrym/b. dobrym (B1/B2), pozwalającym na swobodną komunikację mailową i telefoniczną z kontrahentami i dostawcami
– mile widziane doświadczenie handlowe i/lub w obsłudze klienta
– mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej, elektronicznej i/lub oświetleniowej
– samodzielność w działaniu
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy
– umowę o pracę
atrakcyjne stałe wynagrodzenie + system premiowy
samodzielne stanowisko z możliwością elastycznej organizacji zadań
– wsparcie rozwoju kompetencji technicznych i handlowych
– pracę stacjonarną w godzinach 8:30-16:30
– miłą atmosferę w zgranym zespole
– narzędzia pracy do stałej dyspozycji: laptop, smartfon oraz samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do Anny Tomczuk: a.tomczuk@helvar.pl
W tytule maila prosimy o podanie nr ref.: SSKO/07/22
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HC Center Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Anny German 15 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest HC Center Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Anny German 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.