Sales Team Manager

Miejsce pracy: Warszawa (Żoliborz)
Nr ref.: STM/01/19

Zakres obowiązków:
– realizacja planów sprzedażowych
– spotkania i rozmowy handlowe
– pozyskiwanie nowych klientów
– współpraca z obecnymi klientami
– zarządzanie podległym zespołem koordynatorów

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– znajomość języka angielskiego
– gotowość do wyjazdów służbowych
– prawo jazdy kat. B
– doświadczenie w branży oświetleniowej – dodatkowy atut

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– pracę na samodzielnym, eksperckim stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
– wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy
– niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, komputer, samochód)
– szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do Pani Katarzyny Siuchnińskiej: k.siuchninska@helvar.pl
W tytule maila prosimy o podanie nr ref.: STM/01/19
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HC Center Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Anny German 15 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest HC Center Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Anny German 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.