Ciągły rozwój oprogramowania i sprzętu Helvar zapewnia intuicyjne narzędzia dla inżynierów do projektowania, uruchamiania i programowania systemów sterowania oświetleniem Helvar. Systemy i pakiety oprogramowania interfejsu użytkownika umożliwiają łatwe w użyciu i konfigurowalne rozwiązania dla użytkowników końcowych.

DESIGNER SOFTWARE SUITE

Oprogramowanie Designer Software Suite, jest narzędziem do programowania systemów opartych o routery, dzięki któremu można skonfigurować system na potrzeby inwestycji.

Najnowsza wersja: 5.5.4 – z dnia 7 lutego 2020 r.

Aby otrzymać dostęp do oprogramowanie należy przejść dwudniowe szkolenie certyfikacyjne z programowania systemów sterowania oświetleniem Helvar. Więcej informacji: info@helvar.pl

BRAMKA BMS TRIDIUM

Bramka Niagara 4 to urządzenie integrujące system Helvar z protokołami komunikacyjnymi BMS. System wymaga zakupu licencji oraz udziału lokalnego intergatora.

DIGIDIM TOOLBOX

Proste narzędzie do systemów DALI, nie posiadających jednostek Routerowych.

Najnowsza wersja: 2.3.7, kompatybilna z Windows 7. Systemy Windows 8 i 10 mogą wymagć instalacji pakietu Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable. Do pobrania z www.microsoft.com

USEE INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

uSee to oparty na sieci web interfejs do zarządzania systemem, który umożliwia użytkownikom monitorowanie zużycia energii i dostosowywanie poziomów oświetlenia przy użyciu dowolnego urządzenia z dostępem do sieci web, na przykład iPad, iPhone’a lub urządzenie z systemem Android. Interfejs uSee pozwala przekazać zarządzanie systemem oświetlenia w ręce użytkowników, nie wymagając od nich znajomości pakietu programistycznego Designer. Współczesny i intuicyjny projekt interfejsu pozwala użytkownikom generować na bieżąco raporty dotyczące zużycia energii w kilku prostych krokach.
Działanie interfejsu uSee opiera się na automatycznym skanowaniu ustawień programu Designer i automatycznym tłumaczeniu ich na zwykły język, dzięki czemu osoby kozystające z systemu na co dzień będą mogły wprowadzać korekty poziomów oświetlenia oraz zmieniać treść etykiet odpowiednio do potrzeb.

Kluczowe cechy interfejsu uSee:
• dostępny z dowolnego urządzenia, na którym jest możliwe przeglądanie stron sieci web.
• umożliwia wprowadzanie korekt do wywoływania scen we własnym zakresie
• prosty w użyciu i umożliwia edycję poziomu sceny bez znajomości programowania
• pozwala monitorować zużycie energii i wprowadzać zmiany sprzyjające oszczędnościom

TOUCH STUDIO

Touch studio jest narzędziem do tworzenia interfejsów graficznych przeznaczonych do obsługi systemów starowania. Oprogramowanie może być z powodzeniem stosowane na stacjach z systemem operacyjnym Windows.

©Copyright 2020 Helvar - systemy sterowania oświetleniem.