• Sterowanie inteligentnym oświetleniem i efektywność energetyczna

  Sterowanie inteligentnym oświetleniem i efektywność energetyczna

  Niezależnie od typu obiektu oraz jego zastosowania, należy zadbać o właściwą efektywność energetyczną. Zgodnie ze zmianami w dyrektywie Komisji Europejskiej wydanej w 2012 roku, przed końcem 2020 roku państwa członkowskie powinny ograniczyć zużycie energii pierwotnej  o 20%, a do 2030 roku nawet o 30%. Rozwiązania firmy Helvar wychodzą na przeciw tym oczekiwaniom, dostarczając na światowy

 • PRIME JUŻ GOTOWY

  PRIME JUŻ GOTOWY

  23 piętrowy biurowiec Prime został oddany do użytku, zastosowane w nim rozwiązania firmy Helvar pozwalają zarządcy budynku na pełną kontrolę oświetlenia z jednego miejsca. Wierzymy, że najemcy biurowca, firmie Raiffeisen Polbank, nasz system się spodoba i będzie mu służył wiele lat.

 • HELVAR NEWS

  HELVAR NEWS

  Najnowsze wydanie Helvar News z podziękowaniem dla Polski. W najnowszym wydaniu czasopisma Helvar News, znajdą Państwo artykuł poświęcony prężnie rozwijającej się branży oświetleniowej w Polsce. Jesteśmy dumni, że świadomość  potrzeby mądrej gospodarki energią rośnie w naszym kraju, co pokazuje nam znaczny wzrost zapotrzebowania na profesjonalne systemy oświetleniowe.

KATEGORIE

© Copyright 2017 Helvar - Systemy sterowania oświetleniem. Design by Azure